עיצוב גינות מרפסת וגג

אם יש לכם מרפסת או גג גם אתם יכולים להיות בעלים של גינה.
אם פעם המקסימום שיכלתם היה לשתול משהו בעציץ על המרפסת, היום האפשריות הן בלתי מוגבלות!

אנו מתמחים בעיצוב וביצוע גינות גג ומרפסת בטכנולוגיות מתקדמות, אשר נותנות פתרון לאתגרים הכרוכים בהקמת גינה אמיתית על הגג שלכם. תחשבו על זה כך- לקחת שטח מבוזבז וחסר חיים ולעשות ממנו גן עדן, עצי פרי, ערוגות ירוקות ופורחות, גינות תבלין, בריכות נוי ומפלים ואפילו דשא אמיתי! הכל אפשרי, תוכלו להינות מכל היתרונות מהם נהנים בעלי גינות ולא משנה באיזה גודל המרפסת שלכם ובאיזה קומה.

סבורים שגינת גג תגרום לבעיות רטיבות. להפך! גינות גג המבוצעות נכון הן הדרך הטובה ביותר לשמור על האיטום בגג תקין לשנים רבות, מבלי הצורך לחדש ולתחזק את הזפת. גינת הגג בשיטת GROW6 מהווה למעשה בידוד אקטיבי החוצץ בין הגג למפגעי השמש ואף תוריד משמעותית את הטמפרטורה של הבית בימי הקיץ החמים. הגינה שלכם יכולה לספק צל קריר, היא אוגרת פחות חום ולכן פולטת פחות חום שמש אל תוך הבית ממשטחים מרוצפים. והיא אף משמשת כמצנן בכך שהיא פולטת אדי מים ובכך מקררת את האוויר סביבה. גינה אמיתית בתכנון חכם יכולה להוות פילטר אוויר אורגני ותיטיב את האוויר במרפסת ובבית, האוויר שאתם נושמים. ידוע כי צמחים שונים מסוגלים לספוח אליהם ולפרק חלקיקים מזהמים שונים הנמצאים באוויר העירוני.

בערים רבות בעולם כבר מעודדים את התושבים להקים לעצמם גינות גג, קיר ומרפסת ובכך להפוך חלקים גדלים והולכים בעיר לירוקים. בנינים ירוקים שכאלה תורמים רבות לסינון האוויר בעיר.להורדת הטמפרטורה ברחוב עד כ5 מעלות צלסיוס. להאטת קצב ניקוז המרזבים בזמן גשם, הגשם נספג בגינות ופחות מים זורמים לרחוב בזמן שבר ענן. ידוע שלצמחים השפעה מרגיעה על בני אדם כשמחברים את זה לכלל היתרונות האחרים שבינינים ירוקים כאלה מספקים לפרט לעיר ולמדינה, אין ספק – ראוי שהציבור ידחוף לכך ושמקבלי ההחלטות גם בישראל יתנו דעתם לרווחת כולנו.החזון שלנו – לקדם את הנושא ברמה העירונית והארצית על מנת להפוך את חיי כולנו לנעימים יותר.

אנו מתכננים גם גינות פנים ופאטיו עם מעוף ומספקים שרותי אחזקה, מיקום והתאמה לצמחיית פנים במכלים שונים, בדגש על צמחייה הנשתלת בהידרופוניקה (גידול בתרבות מים) המבטיחה הצלחה מוגברת בגידול ומיכל אטום שאין ממנו נגר מים לרצפה ולשטיחים.

אנו מתחזקים צמחית פנים במשרדים, מוסדות ובתים פרטיים.

צרו קשר!

לשליחת הטופס ענו על השאלה - האם את/ה רובוט?